Logowanie do gry:

login  
haslo  

     

przypomnienie hasła
załóż nowe konto
   Strona główna |  Rejestracja |  Opowieść |  Przewodnik |  FORUM |  Regulamin |  Autorzy Czas:   
Na serwerze:

Graczy online:  0
Wszystkich: 27087

Najwięksi kozacy:

1. superstar: 301795 
2. mistrzunio22: 264241 
3. megacwaniaczek1822: 258140 


W co należy włożyć największy wysiłek w wersji 2.0?


Przewodnik po grzePoczątek  |  Początek cd...  |  Przegląd ziomali  |  Miasto  | 

Walka

Jeśli już mamy trochę podpakowanych mięśni to czas wyjść na miasto i spróbować swoich sił z innymi. W tym celu klikamy opcję wpierdol na karcie postaci którą chcemy pokiereszować. Możemy do niej wejść klikając jego ikonę na mapie, nick w rankingu, żul parku, czy też ostatecznie wpisując w górnym pasku adresu.

Aby móc zaatakować wybranego gracza musimy mieć wystarczająco dużo energii żeby pokonać kawał drogi naszego miasta do niechcianego klienta. Posługując się mapą, należy pamiętać o różnych typach pól. Kolor zielony wyznacza obszar po którym możesz się poruszać, inaczej - na ile pozwala Twoja wytrzymałość.

Zmęczenie

Po każdej wykonanej akcji wzrasta Twój poziom zmęczenia dopóki nie osiągnie wartości maksymalnej. Zmęczenie maleje o 1 jednostkę z każdą minutą w ktorej nic nie robimy. Maksymalne zmęczenie wynosi 5 razy Twoja wytrzymałość.

Nie trzeba jednak czekać aż zmęczenie samo spadnie, można udać się na bazar i zakupić trochę z oferowanych produktów spożywczych po których odrazu nabierzesz energii.

Bank Do-Minet

Zabrakło Ci gotówki?? A może masz interes na oku i potrzeba jej więcej?? Tu z pomocą przychodzi nasz bank.
Aby móc rozpocząć egzystencję w tej placówce trzeba sobie założyć konto. Koszt takiej operacji wyniesie jednorazowo 100 złotych. Otrzymasz w zamian dostęp do kredytów i przelewów w banku posługując się unikalnym, 8-cyfrowym numerem konta.

Gdy już się z tym uporasz możesz zdecydować się na kredyt z niewielkim (35) procentem, jej maksymalna wielkość zależy od ilości twoich punktów. Czas na spłatę wynosi 7 dni. Jeżeli nie wywiążesz się w tym terminie ze spłaty wówczas od Twojego konta zostanie odjęta suma pożyczki wraz z nałożoną karą (10% jej wartości).
Kwota w banku nie jest samodzielna tzn zawsze jest dodawana normalnie do Twojej obecnej kasy. Do wykonania przelewu pieniążków do innego kolesia musisz tylko znać numer jego konta. Operacja ta jest bezpłatna, pamiętaj że wszystkie transakcje są monitorowane pod kątem oszustw.

Kiosk

W osiedlowym kiosku możesz zakupić los który upoważnia Cię do wzięcia udziału w loterii "Szybki numerek". Typujesz 3 liczby z zakresu 1-20 i czekasz na kolejne losowanie. Wysokość wygranej oraz cena losu zależy od poziomu rozbudowy Twojej siedziby. POWODZENIA.

Wypad na miasto

Jeśli masz za dużo enegii to może czas wyjść na miasto i się jej troche pozbyć. Nigdy nie wiadomo co Cię tam spotka, możesz ukraść komuś pieniądze, podwyższyć bądź stracić część statystyk i wiele innych. Ilość zdarzeń jest uzależniona od długości spacerku jaki wybierzesz - w końcu wędrówka dookoła bloku nie przyniesie Ci żadnych niesamowitych przeżyć...

Copyright by Zulwars Team